Jak CarRental vidí naši klienti?

Systém pro autopůjčovny CarRental využívají zejména čeští klienti, kteří chtějí mít o dění ve firmě dokonalý přehled a ušetřit si práci s daty. Systém postupně získává nové a nové spokojené uživatele. Podívejte se, co o CarRental říkají někteří z nich.

CarRental standardizoval systém naší autopůjčovny a vnesl do ní pořádek. Díky tomuto jednoduchému a intuitivnímu systému máme vše pohromadě a díky logicky navazujícím krokům ušetříme významné množství času.

Jaromír Křepelka Miracar s.r.o.

Systém je vhodný k vedení celé činnosti autopůjčovny od rezervace vozidel až po tisk smlouvy s automatickým přenosem informací. Grafické znázornění kalendáře s barevně odlišenými rezervacemi a běžícími smlouvami zpřehledňuje celý proces zápůjček.Velmi nás těší i možnost úpravy systému dle našich potřeb. Osvědčil se při řešení nových projektů.

Jan Králíček LeasePlan

Systém pro autopůjčovny CarRental používáme už od roku 2014 a jsme s ním spokojení. CarRental nám významně pomáhá s chodem autopůjčovny, usnadňuje práci s klienty a administrací celého procesu zapůjčení vozidel. Systém nám vnesl do chodu autopůjčovny větší přehled a zvýšil efektivitu výkonu našich zaměstnanců, kteří jsou ušetřeni zdlouhavého vyplňování papírových nebo excelovských formulářů a tabulek.

Stoszková Kateřina PLPM a.s.