Kdo jsme?

Firma Euro Softworks s.r.o. vznikla v roce 2002 s cílem vyvíjet software na míru. Od počátku se pohybujeme na mezinárodním poli nejen v Evropě, ale především ve Spojených státech amerických.

Během vývoje softwaru na míru pro zákazníky, jako jsou Kia motors Czech, Hyundai, Land Rover, Krušovice, Parker a další, jsme se rozhodli zařadit do našeho portfolia i prodej hotového softwaru. Mezi prvními bylo CRM řešení Vistos CRM, za kterým brzy následovaly systém pro autopůjčovny CarRental a pokladní systémy POS Experts. Hotové programy se u zákazníků těší oblibě a úspěšně se prodávají na českém i americkém trhu.

Euro Softworks s. r. o. je také hrdým  implementačním partnerem pro Salesforce na americkém trhu. Zde velice úspěšně implementujeme především v sektoru neziskových společností, ale i v řadě komerčních. V současné době evidujeme již zhruba 280 projektů a pracujeme na dalších. Tuto zkušenost nyní uplatňujeme i v České republice, kde Salesforce začal v roce 2016 rozvíjet své aktivity a my s ním.

Rok 2017 pro nás bude v mnohých směrech přelomový. Chystáme spousty nových projektů. Největší událostí roku bude uvedení úplně nové verze Vistos a neméně důležitá bude naše nová působnost v rámci Salesforce na českém trhu.

Technologie, které ovládáme

MS. NET

C#

MS Sharepoint

Java

Naše služby a produkty

Klíčoví lidé v Euro Softworks

Od začátku existence společnosti si kolegy pečlivě vybíráme.  Dbáme na to, aby byli skutečnými odborníky ve svém oboru. Rádi také přijímáme perspektivní mladé kolegy, se kterými začínáme spolupracovat už při studiu. Stejně tak je pro nás důležitá i osobnostní stránka každého zaměstnance. Budujeme nejen profesionální a výkonný tým, ale také partu lidí, kteří si rozumí. Rádi spolu trávíme čas nejen na pracovišti, ale občas i večer při posezení nad lahodným zlatavým mokem.

Ing. Tomáš Rudolf

Ředitel společnosti

Úkol: Tomášovým úkolem je vidět i za roh, aby firma měla kam směřovat a všechno běželo jako na drátku a nikde nám to neskřípalo.

Jan Smažinka

Hlavní systémový architekt

Úkol: Honzova mise je zaštítit veškerý softwarový vývoj a dát mu rámec a směr, aby se zákazníkům nesesypal program po prvním kliknutí na hlavu.

Ing. Rostislav Palla

Obchodní manažer

Úkol: Rosťův úkol zní jasně: udržovat naši stáj produktů nablýskanou a nabídnout zákazníkovi tu nejlepší smetánku z nejlepších.